0грн.
Головна » Про компанію

Про компанію

 

 

Шлях до серця дівчини лежить через розкішний букет квітів, від якого неможливо відвести погляд. Тому не дивно, що багато хто прагне побудувати стосунки, починаючи саме із квітів.

 

Наша ІСТОРІЯ – ЦЕ ІСТОРІЯ про мрію.

 

Мрію нести у світ прекрасне, робити миті незабутніми та зворушливими.

 

А також про велику любов до квітів, яка зростала, міцнішала, дозрівала та переродилася у квіткову крамницю – The World of Flowers.

 

ФЛОРИСТИКА для нас – це не просто бізнес, це мистецтво.

 

 

 

Чому саме ми?

 

Завітавши до квіткового бутіка The World of Flowers, Ви можете розраховувати лише на позитивні враження та чудовий сервіс. Ми зможемо задовольнити побажання навіть найбільш вибагливого клієнта, адже наші флористи з радістю створять бездоганні букети та композиції на будь-який смак: класичні, об’ємні, капелюшні коробки і композиції з сухоцвіття, букети-гіганти чи букети-компліменти або екзотичні, схожі на справжні витвори мистецтва, якими хочеться довго милуватися: з протеєю, гранатами, перцем, декоративними ягодами, кортадерією і монстерою.

 

 

Серед наших переваг:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Наші дизайнери-флористи також  допоможуть в оформленні весілля чи будь-якого іншого свята від А до Я:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Для нас не існує дрібниць. Окрім якості композицій, ми приділяємо багато уваги естетиці, ретельно підбираємо, чистимо та обрізаємо кожну квітку – все має бути бездоганним, аж до останньої стрічки. Щастя та позитивні емоції наших клієнтів – одна з найважливіших місій нашого квіткового бутіка The World of Flowers.  Наші професійні флористи – справжні художники, покликані дивувати і дарувати нашим клієнтам справжнє свято, посмішки та відчуття, що Вони особливі, створюючи кожного разу унікальну композицію з найкращих квітів.

 

 

 

 

 

Наша мета – нести світло і любов. Уміти донести почуття через букет оформлення.

Ми працюємо тільки для того, щоб хтось дуже для Вас важливий плакав від щастя, отримуючи від Вас квіткові композиції, які ми створюемо в The World of Flowers.
Ласкаво просимо до нашого квіткового світу.

 

 

 

 

 

 

Це світ високої флористики і щирих почуттів. Світ, який обіймає Вас і говорить вашими словами, але за допомогою мови квітів.